Zadzwoń już dziś 732 865 078 i zarezerwuj dogodny dla siebie termin

KontaktRegulamin

W celu wykonania zabiegu pielęgnacyjnego należy zarezerwować termin telefonicznie lub osobiście, najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem informując groomera o stanie szaty i zdrowia psa. Jeśli to pierwsza wizyta pieska w salonie prosimy o poinformowanie o tym fakcie w celu zarezerwowania dla pupila większej ilości czasu, żeby przyzwyczaić go do podstaw zabiegów pielęgnacyjnych. W razie odwołanie wizyty prosimy o kontakt telefoniczny minimum dzień wcześniej.

Bezpośrednio przed wizytą w salonie prosimy nie karmić psa oraz zapewnić mu dłuższy spacer w calu załatwienia wszystkich potrzeb fizjologicznych. § W naszym salonie nie podajemy żadnych środków uspokajających.

Po każdym kliencie stanowisko pracy oraz narzędzia są poddane dezynfekcji i sterylizacji.

Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie personelu o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem. Jeśli mimo założonego kagańca pies nie daje się opanować, groomer ma prawo zrezygnować z wykonywania dalszych etapów usługi i pobiera opłatę adekwatną do wykonanej pracy i poświęconego czasu.

Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i chętniej współpracuje z innym opiekunem. W przypadku pozostania właściciela z psem i wydłużenia czasu wykonywanej usługi koszt usługi może wzrosnąć.

Nasze usługi groomerskie wykonywane są tylko i wyłącznie na czystych psach. Jeśli klient rezygnuje z kąpieli psa w salonie (kąpiel przed strzyżeniem jest obowiązkowa), ma obowiązek wykąpania pupila dzień przed wykonaniem wizyty i doprowadzenie go suchego i czystego do salonu. W przeciwnym razem groomer ma prawo odwołać wizytę lub wykąpać psa na koszt właściciela.

Suczki z cieczką są obsługiwane w salonie wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu właściciela suczki z groomerem – nie zaleca się wizyt w czasie cieczki ze względu na higienę i komfort innych klientów salonu.

Wykonujący usługę nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie chorób niżej wymienionych: § zaziębienia, § padaczki, § chorób serca i układu krwionośnego, § chorobach skóry o podłożu alergicznym, § zmianach na skórze oraz guzkach, § niezrównoważenia psychicznego, § chorób zakaźnych – nie przyjmujemy chorych psów!

Psy stare ,chore , po zabiegach, bojaźliwe oraz niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność. Dotyczy to również strzyżenia na bardzo krótko w okresie mrozów.

Zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela psa bez wcześniejszego uzgodnienia.

Pies przyprowadzony do salonu musi bezwzględnie posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie w przeciwnym razie groomer może odmówić wykonania wizyty.

Pies w naszym salonie zostaje wydany wyłącznie osobie, która go przyprowadziła do salonu lub przez nią wskazanej. Pozostawiając psa pod naszą opieką klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu.Usługi jakie oferuję

-Strzyżenie oraz trymowanie psów rasowych i wielorasowych (kundelków)
-Pielęgnacja kotów
-Zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze
-Pielęgnacja oczu, uszu i łap
-Doradztwo żywieniowe i pielęgnacyjne
-Konsultacje behawioralne
-Indywidualne podejście do każdego pupila
Trochę słów o mnie

Nazywam się Aleksandra Dzierba jestem dyplomowanym groomerem oraz zoopsychologiem/behawiorystą - specjalizacja psy. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Dzięki zdobytej wiedzy jestem w stanie spojrzeć holistycznie na problemy z którymi spotykam się w pracy ze zwierzętami.

Mój salon powstał z miłości do zwierząt, które od zawsze były częścią mojego życia. Jestem właścicielką trzech psów: beagla o imieniu Alvin, chihuahua o imieniu Timo oraz maltańczyka o imieniu Riko. W naszej zwierzęcej rodzinie jest również królik - Tuptuś :).

Do każdego psa i kota podchodzę indywidualnie, a wszelkie zabiegi wykonuje w taki sposób, aby zminimalizować stres związany z wizytą.
Ukończyłam kurs pierwszej pomocy dla zwierząt aby zapewnić Państwa pupilom maksimum bezpieczeństwa. Podczas każdej wizyty dbam o to aby Państwa pupile czuły się u mnie bezpiecznie i komfortowo
Serdecznie zapraszam!Cennik

*podane ceny są cenami minimalnymi, w przypadku psów zakołtunionych, agresywnych lub nie nauczonych pielęgnacji ceny mogą być wyższe

Rasa Strzyżenie
/Wyczesanie
/Podcięcie nożyczkami
Trymowanie
Akita inu 280zł*
Alaskan malamute 300zł*
Basset 130zł
Beagle 110zł
Berneński pies pasterski 350zł*
Bichon frise 150zł
Buldog angielski 120zł
Cairn terrier 150zł 200zł
Cavalier King Charles Spaniel 160zł
Cavapoo 180zł
Chart afgański 250zł
Chihuahua 100zł
Chow Chow 450zł*
Cockapoo 180zł
Corgi 150zł
Eurasier 240zł
Foksterier 180zł 250zł
Golden retriever 260zł*
Grzywacz chiński 140zł
Hawańczyk 150zł
Husky syberyjski 260zł*
Jack Russel terrier 120zł 180zł
Labradoodle 280zł
Labrador retriever 200zł
Maltipoo 160zł
Mops 120zł
Moskiewski pies stróżujący 450zł*
Nowofundland 400zł
Owczarek Podhalański 320zł*
Owczarek niemiecki 350zł*
Owczarek nizinny 350zł*
Owczarek szwajcarski 300zł*
Parson Russel Terrier 160zł 220zł
Pomeranian 160zł
Samoyed 350zł*
Setery 250zł*
Sznaucer miniaturowy 150zł 200zł
Sznaucer średni 180zł 240zł
West highland white terrier 150zł 200zł
Kot-czesanie 100zł
Kot-mycie+czesanie 150zł
Królik-czesanie/strzyżenie 80zł

Nie strzyżemy psów z podszerstkiem! tj. szpic miniaturowy, husky, owczarek, beagle itp.