Kontakt
DogStar Salon Pielęgnacji Psów i Kotów
ul.Piotra Skargi 3A
05-822 Mialnówek
ad.dogstar@gmail.com
+48 732 865 078
Jeżeli chcesz umówić się na wizytę
zadzwon pod numer 732 865 078 i sprawdź czy termin najbardziej dla ciebie odpowiedni jest wolny


Social Media

Trochę słów o mnie
Nazywam się Aleksandra Dzierba jestem dyplomowanym groomerem oraz zoopsychologiem/behawiorystą – specjalizacja psy. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Dzięki zdobytej wiedzy jestem w stanie spojrzeć holistycznie na problemy z którymi spotykam się w pracy ze zwierzętami.

Mój salon powstał z miłości do zwierząt, które od zawsze były częścią mojego życia. Jestem właścicielką trzech psów: beagla o imieniu Alvin, chihuahua o imieniu Timo oraz maltańczyka o imieniu Riko. W naszej zwierzęcej rodzinie jest również królik - Tuptuś :).

Do każdego psa i kota podchodzę indywidualnie, a wszelkie zabiegi wykonuje w taki sposób, aby zminimalizować stres związany z wizytą.

Ukończyłam kurs pierwszej pomocy dla zwierząt aby zapewnić Państwa pupilom maksimum bezpieczeństwa. Podczas każdej wizyty dbam o to aby Państwa pupile czuły się u mnie bezpiecznie i komfortowo
Serdecznie zapraszam!

Usługi
Usługi groomerskie
Strzyżenie oraz trymowanie psów rasowych i wielorasowych (kundelków)
Pielęgnacja kotów
Zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze
Pielęgnacja oczu, uszu i łap
Doradztwo żywieniowe i pielęgnacyjne
Konsultacje behawioralne
Indywidualne podejście do każdego pupilaCennik


Cennik zawiera maksymalne ceny brutto Do ceny wliczone jest strzyżenie/trymowanie/czesanie razem z myciem, czyszczenie uszu i oczu oraz podcięcie pazurów Przy kundelkach cena ustalana jest indywidualnie W przypadku psów agresywnych, skołtunionych ceny mogą być wyższe

Rasa Strzyżenie/czesanie/ podcięcie sierści Trymowanie
Alaskan malamute 250zł
Beagle 110zł
Berneński pies pasterski 300zł
Bichon frise 130zł
Bokser 140zł
Bolończyk 120zł
Border Collie 200zł
Cairn terrier 130zł 150zł
Cavalier King Charles Spaniel 120zł 150zł
Chart afgański 220zł
Chihuahua 90zł
Grzywacz chiński 120zł
Chow Chow 360zł
Clumber Spaniel 200zł 240zł
Cocker spaniel amerykański 140zł 160zł
Cocker spaniel angielski 140zł 160zł
Coton de Tuléar 130zł
Czarny terrier rosyjski 250zł
Foksterier 150zł 180zł
Golden retriever 220zł
Gryfonik 140zł 180zł
Hawańczyk 120zł
Hovawart 220zł
Jack Russel Terrier 140zł 180zł
Jamnik 130zł 160zł
Labrador retriever 180zł
Lagotto romagnolo 200zł
Lhasa Apso 140zł
Maltańczyk 120zł
Mops 100zł
Nowofundland 350zł
Owczarek niemiecki 280zł
Owczarek staroangielski- Bobtail 280zł
Owczarek szetlandzki 220zł
Owczarek szkocki 220zł
Parson Russel Terrier 140zł 170zł
Polski owczarek nizinny 280zł
Pudel duży 260zł
Pudel średni 200zł
Pudel miniaturowy 160zł
Pudel Toy 140zł
Samoyed 300-350zł
Seter irlandzki 230zł
Seter angielski 230zł
Shih tzu 120zł
Siberian Husky 280-340zł
Sznaucer miniaturowy 130zł 150zł
Sznaucer średni 180zł 220zł
Sznaucer olbrzym 250zł 350zł
Pomeranian 130zł
Yorkshire terrier 100zł
Czesanie Strzyżenie/Mycie
Koty 100zł 120zł/140zł

*Jeżeli Twoja rasa pupila nie jest w tabeli nie przejmuj się zadzwoń i razem ustalimy cene!

Regulamin salonu
W celu wykonania zabiegu pielęgnacyjnego należy zarezerwować termin telefonicznie lub osobiście, najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem informując groomera o stanie szaty i zdrowia psa. Jeśli to pierwsza wizyta pieska w salonie prosimy o poinformowanie o tym fakcie w celu zarezerwowania dla pupila większej ilości czasu, żeby przyzwyczaić go do podstaw zabiegów pielęgnacyjnych. W razie odwołanie wizyty prosimy o kontakt telefoniczny minimum dzień wcześniej.

Bezpośrednio przed wizytą w salonie prosimy nie karmić psa oraz zapewnić mu dłuższy spacer w calu załatwienia wszystkich potrzeb fizjologicznych.  W naszym salonie nie podajemy żadnych środków uspokajających.

Po każdym kliencie stanowisko pracy oraz narzędzia są poddane dezynfekcji i sterylizacji.

Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie personelu o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem. Jeśli mimo założonego kagańca pies nie daje się opanować, groomer ma prawo zrezygnować z wykonywania dalszych etapów usługi i pobiera opłatę adekwatną do wykonanej pracy i poświęconego czasu.

Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i chętniej współpracuje z innym opiekunem. W przypadku pozostania właściciela z psem i wydłużenia czasu wykonywanej usługi koszt usługi może wzrosnąć.

Nasze usługi groomerskie wykonywane są tylko i wyłącznie na czystych psach. Jeśli klient rezygnuje z kąpieli psa w salonie (kąpiel przed strzyżeniem jest obowiązkowa), ma obowiązek wykąpania pupila dzień przed wykonaniem wizyty i doprowadzenie go suchego i czystego do salonu. W przeciwnym razem groomer ma prawo odwołać wizytę lub wykąpać psa na koszt właściciela.

Suczki z cieczką są obsługiwane w salonie wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu właściciela suczki z groomerem – nie zaleca się wizyt w czasie cieczki ze względu na higienę i komfort innych klientów salonu.

Wykonujący usługę nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie chorób niżej wymienionych:  zaziębienia,  padaczki,  chorób serca i układu krwionośnego,  chorobach skóry o podłożu alergicznym,  zmianach na skórze oraz guzkach,  niezrównoważenia psychicznego,  chorób zakaźnych – nie przyjmujemy chorych psów!

Psy stare ,chore , po zabiegach, bojaźliwe oraz niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność. Dotyczy to również strzyżenia na bardzo krótko w okresie mrozów.

Zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela psa bez wcześniejszego uzgodnienia.

Pies przyprowadzony do salonu musi bezwzględnie posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie w przeciwnym razie groomer może odmówić wykonania wizyty.

Pies w naszym salonie zostaje wydany wyłącznie osobie, która go przyprowadziła do salonu lub przez nią wskazanej. Pozostawiając psa pod naszą opieką klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu.